0
+6°C, Praha

Služby

hotline +420774412877

Služby

Segway Tours

Naše společnost nabízí různé varianty Segway zájezdů v Praze, které je další VIP výlet, který bude vynikající dojem. Můžete si vybrat z různých cest a období. Tyto prohlídky umožní, abyste viděli hlavní zajímavá místa, hrady, věže a památek, stejně jako navštívit centrum staré Prahy se všemi jeho tajemství a tajemný. Všechny výlety Segway je možné rozdělit do několika skupin, v souladu s jejich tras, náklady a čas. Můžete mít pocit, svobodně vybrat ten, který splňuje všechny vaše požadavky.

Prahou na kole

Některé prohlídky může být poněkud vyčerpávající. Ahoj trvají naše a průvodci poskytnout tóny informace, které je poměrně těžké si vzpomenout. V důsledku toho takový výlet skončí s únavou a špatnou náladu, což je nepřijatelné v tomto krásném místě, jako v Praze. To je důvod, proč jsme se rozhodli uspořádat perfektní Prahy na kole s Drink turné, které bude dopadat být nejlepší volbou pro lidi, kteří se snaží udržet nohy. Pokud si také rádi trávit čas aktivně na jednom z nejkrásnějších míst na světě, bude tato exkurze jistě splní všechny vaše požadavky a chutě. Zároveň bude ideální alternativou k tradičním pěší výlety, které nejsou již nic nového přinést.

Pivo (víno), SPA v Praze

V případě, že je nápoj, který dal v Praze na mapě, která musí rozhodně být pivo. Lager, nefiltrované tmavé pivo, Budvar, Pilsner Urquell a samozřejmě Staropramen najdete je všechny v Praze a vyberte si podle svých preferencí.

Připojte se k nám