0
+20°C, Praha

Výlety mimo Prahu

hotline +420774412877

Výlety mimo Prahu

Výlety mimo Prahu

Netřeba dodávat, že Praha je rozkošný město se spoustou zábavy a míst k návštěvě. Nicméně, to neznamená, že vůbec zbytek země není stojí za pozornost. Existuje mnoho malých měst a vesnic mimo Prahu, které jsou připraveny přivítat vás a ukázat jejich kus autentické architektury a historie. Jinými slovy, nikdy byste neměli ignorovat předměstí hlavního města České republiky. Výlety mimo Prahu bude nejlepší sázka pro ty, kteří touží, aby se plně využít své návštěvy.

Výlety mimo Prahu se ukáže být velkou šanci, jak uniknout z krysího závodu velkoměsta a nechat si vlasy dolů v klidném prostředí malých měst a vesnic se svým jedinečným stylem. Jistě cítíte tu jako doma.

Terezín vám umožní relaxovat a vychutnat si nezapomenutelné léčebné lázně, které se již obrátili na hlavní turistickou atrakcí v posledních několika desetiletích.Kutná Hora představuje atmosféru středověkého města, které je samozřejmě stojí za to navštívit v případě, že máte trochu volného času v Praze. I když vaše cesta je jiným směrem, budete mít skvělou možnost navštívit Český Krumlov. Dokonce i několik hodin zastavit na tomto kouzelném místě bude dělat velký dojem na vás.


Ti, kteří jsou závislí na nejoblíbenějších automobilových značek určitě chytit příležitost navštívit Škoda Car Company. Zde se můžete stát součástí procesu výroby, stejně jako návštěva továrny muzeum odhaluje všechna tajemství slavných světového výrobce automobilů.


Naše jediná Túry s průvodcem a exkurze bude to pro vás snadné objevovat svět mimo Prahu. Můžete si je v předstihu, nebo si vytvořit svůj vlastní kousek na požadované místo. To bude skvělý čas tráví venku na čerstvém vzduchu se spoustou zajímavých aktivit a výletů. I v létě, kdy v Praze je plná turistů z celého světa, budete moci cítit na vlastní pěst s kulturou a tradicemi této zajímavé země s pomocí krátkých výletů a exkurzí poskytovaných naší společností.
Celý soubor míst, mezi nimiž jsou:

Kutna Hora;

Terezín;

Karlštejn;

Český Krumlov;

Pilsner Urquell pivovar;

Drážďany;

Vídeň;

 

Všichni z nich se již staly hlavním podpisu této velké země, která je rozpoznatelný po celém světě.

Připojte se k nám