0
+27°C, Praha

Výlety z Prahy

hotline +420774412877

Výlety z Prahy


Novy úroveň služeb v cestovním ruchu

Cestovní ruch v Praze vždy byl velmi populární u turistů z celého světa. Z jiné strany ale je velmi málo firem schopných poskytnout svým klientům zajímavé a opravdu vzrušující programy. Exkurze jsou prakticky stejné, proto bývájí poněkud nudné. Naše firma našla dokonalé řešení tohoto problému. Podařilo se nám přivést cestovní ruch v Praze na novou úroveň. Předtím se o to nikdo nesnažil. Všechny potřebné informace můžete se dozvědět na našich webových stránkách, stejně jako zkontrolovat všechny dostupné výlety a exkurze pomocí našeho snadného rezervačního systému.

Megatour nabízí zcela nový typ zábavy.Hlavní myšlenkou je vytvořit autentickou atmosféru a přinést tolik radosti pro naše zákazníky, kolik je to možné. To je důvod, proč jsme si vymysleli vlastní druh cestovního ruchu, který lze nazvat kostýmovaná túra. Máme tým kreativních autorů a event manažerů, kteří tvrdě pracují, aby na vás udělali dojem a aby vaše cestování bylo tak vzrušující, jak jen to jde. Česká republika bude představena novým způsobem, který se liší od všech těch nudných výletů, z nichž se člověk občas zblázní.

Bohaté zkušenosti a vysoká kvalita

Naše společnost se již stala důvěryhodným odborníkem v oblasti cestovního ruchu v Praze. Vyvíjíme tuto větev po mnoho let s vedoucí pozicí na tomto trhu. A nám se to skutečně podařilo. Hlavním cílem naše firmy je vytvořit individuální přístup ke každému zákazníkovi bez jakýchkoliv výjimek. Zkušení průvodci vám povědí ty nejzajímavější informace, o nichž jste nikdy předtím neslyšeli. Máte unikátní možnost stát se průkopníkem nového typu cestování po Praze a České republice. Tady se můžete dotknout historii na každém kroku a rozdělit ji na několik epoch a období.

Budete určitě překvapeni, když zjistíte, že váš průvodce je například Karel IV. Samozřejmě, je to všechno o kostýmy. Přestože pomáhají vytvářet potřebnou atmosféru, která se vztahuje k hlavnímu tématu exkurze, jakož i konkrétnímu historickému období. Turisté se také mohou stát součástí této historie díky tradičnímu oblečení a kostýmům. Budete se cítit, jakobyste kdysi dávno tady žili a konečně se dostali zpátky domů po mnoha letech nepřítomnosti. Poskytujeme služby nejvyšší kvality. Nikdy se neztratíte s průvodci, kteří rovněž vám doporučí nejlepší místa k jídlu, nebo nakoupení suvenýry. Vaše cesta bude nezapomenutelná.

Připojte se k nám