0
+6°C, Praha

Prohlídky Prahy

hotline +420774412877

Prohlídky Prahy


Prohlídka Prahy

Prohlídky Prahy byly vždy poměrně oblíbené u návštěvníků z celého světa. Každý rok tisíce lidí navštíví tuto zemi, aby se mohli stát součástí její autentické historie a kultury. Toto město vám nabízí úplnou sadu zábavných a kulturních programů. Bez ohledu na to, jestli hledáte zajímavé výlety nebo chcete se ponořit do místního nočního života, díky naším pražským túrám nikdy se nebudete nudit, jsou nejlepší volbou pro každého cestovatele. Naše webové stránky nabízí krátký přehled všech zájezdů v Praze, které jsou k dispozici v tuto chvíli. To vám pomůže rozhodnout, zda program splňuje všechny vaše požadavky a preference.

Nejvíce vzrušující jízdy po Praze

Pokud navštěvujete hlavní město České republiky poprvé, měli byste využit příležitosti blíže se seznamit s tímto městem. Pěší prohlídka Prahy se jistě bude hodit v této situaci. Naši profesionální průvodci vám ukážou nejzajímavější místa, abyste si mohl cítit tu jako doma. Exkurze zahrnuje všechny významné pamětihodnosti. To však bude jen výchozím bodem nezapomenutelné cesty Prahou. Tento výlet vám nabízí celkový pohled na město s jeho architekturou a stylem.

Nabízíme široký sortiment okružních jízd Prahou, které umožňují, abyste dobře a co nejrychleji poznali toto město. Po nějaké době se začnete citit, jakobyste zde žili celý svůj život. Jinými slovy, také se stanete součástí jeho historie a kultury. Zároveň se můžete ponořit do nejzáhadnější túry po noční Praze, které odhalují všechna tajemství tohoto mimořádného města s bohatou historií a zvykami. Turisté budou mít možnost navštívit slavná pražská místa a setkat se s místními obyvateli, kteří ukazují svou tvář jen v noci.

Výletní plavby nabízejí okouzlující večeři na lodi, která bude perfektním dokončením intenzivního dne. Užijete si nezapomenutelné hodiny s chutným jídlem a večerním světlem Prahy, která se vám určitě zalíbí. Díky vlnám Vltavy se budete cítit uvolněně a budete spokojení s prvním dnem v jednom z nejkrásnějších míst na světě. To vám přidá novou dávku energie a touhu objevovat více a více zajímavé informace o Praze.

Kompletní program zahrnuje:

Výletní plavby;

Pivní túra s večeří;

Mystická Praha;

Připojte se k nám